Новий слот Tom Horn Gaming – класичний ігровий переворот

У новому азартному автоматі Tom Horn Gaming 81 Frutas Grandes представлена гра-переслідування за 81 лінію виграшу. Це збільшує шанси на перемогу майже вдвічі.

Tom Horn Gaming

Класична тема виведена на нові висоти в грі й пропонує користувачеві шанс досягти перемоги в розмірі x1000 від початкової ставки. Остання коливається в межах 0,2-5 000 кредитів. Додатково для цього геймплею надає бонуси Космолот, серед яких фріспіни та до 500 гривень на гральний рахунок.

Різними символами в софті, крім фруктів, є традиційні дзвіночки та запальні сімки. Також слід виділити дикий знак, представлений числом 81. Він за один раз може замінити до п’яти карт на барабанах.

Tom Horn Gaming 81 Frutas Grandes пропонує бонусну риск-гру, яка з’являється після кожного вдалого спіна. Користувачі повинні відгадувати кольори карт. Кожна правильна відповідь подвоює виграш, тоді як хибна – повністю його анулює.

Tom Horn Gaming 2

Попри те, що гра побачила світ лише 3 травня 2021-го, вона вже стала популярною в кількох країнах, зокрема, й в Україні. Як повідомляють в https://spinscity24.info/, аудиторія прихильників азартного автомата перевищила позначку в п’ять мільйонів геймерів.

 

 

 

 

 

 

02b71551c5a8d35b2f3427fd328500bc