Оферта

1 ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 Публічна оферта (далі – «Оферта») — публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2 Замовлення Товару на сайті www.ahelp.ua – позиції, вказані Покупцем з асортименту Товару, запропонованого до продажу, при оформленні заявки на придбання Товару на безпосередньо або через Оператора.

 

2 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Замовлення Покупцем Товару, розміщеного на сайті Інтернет-магазину, означає, що Покупець погоджується з усіма умовами цієї Оферти.

2.2 Адміністрація сайту www.ahelp.ua має право вносити зміни до Оферти без попередження Покупця.

2.3 Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не вказано на веб-сайті www.ahelp.ua.

2.4 Продавець надає Покупцю повну та достовірну інформацію про Товар, включаючи інформацію про основні споживчі властивості Товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний термін та термін придатності Товару на сайті Інтернет магазину, у розділі назва розділу.

 

3 ЦІНА ТОВАРУ

3.1 Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті www.ahelp.ua.

3.2 Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3 У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов’язується протягом кількох днів проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4 Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5 Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.

3.6 Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.7 Зобов’язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцем коштів.

 

4 ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1 Замовлення Товару здійснюється Покупцем через сервіс сайту www.ahelp.ua

4.2 При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1 Поштову скриньку (за бажанням).

4.3 Найменування, кількість, асортимент, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті www.ahelp.ua.

4.4 Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину.

4.5 Продавець не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, наданої Покупцем під час оформлення Замовлення.

4.6 Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації під час оформлення Замовлення.

 

5 ДОСТАВКА ТА ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

5.1 Після успішної оплати звіт буде відображено у браузері Покупця та він буде доступний за посиланням.