Електроінструменти, без яких не обійдеться жоден майстер

Електроінструменти, без яких не обійдеться жоден майстер
Електроінструменти, без яких не обійдеться жоден майстер
Електроінструменти, без яких не обійдеться жоден майстер
27.08.2020
0 Комментарии

Виконання більшості ремонтних та будівельних робіт потребує використання електроінструмента. Деякий професійний інструмент призначений для вузькоспеціалізованих операцій і застосовується робітниками на будівельних майданчиках чи промислових підприємствах. Але існує певний перелік, без якого не зможе обійтись жоден майстер. Сучасні виробники й постачальники пропонують купувати набір електроінструментів, в якому присутнє найнеобхідніше приладдя для ремонтно-будівельних робіт. Придбання комплектів дозволяє заощадити гроші, отримати весь необхідний інструмент однакової якості від надійних брендів, запасні акумулятори та зручний кейс для зберігання. Далі розглянемо електроінструмент, який має бути під рукою в кожного домашнього майстра.
 

Шуруповерт

 

Шурупокрут використовується для закручування шурупів, саморізів та інших кріплень. Він допоможе прискорити будівельні й монтажні роботи, збирання меблів. Електрошуруповерти підключаються до розетки за допомогою кабелю. Акумуляторні моделі автономні й більш зручні у використанні, але мають меншу потужність. Хоча сучасні шурупокрути з акумулятором 18В не поступаються електричним моделям.

 

Дриль

 

Дриль – це шурупокрут зі збільшеною потужністю та ударним режимом. Це дозволяє не тільки встановлювати кріплення, але й свердлити отвори в деревині, металі та камені. Велика кількість обертів в секунду дозволяє також виконувати шліфувальні й полірувальні роботи за допомогою спеціальних насадок. Дриль зазвичай виконується дротовою і живиться від електромережі.

 

Перфоратор

 

Перфоратор – потужний пристрій, який забезпечує високошвидкісне обертання й одночасний удар робочого інструменту. За допомогою перфоратора пробурюють отвори в твердих і міцних матеріалах: камінні, цеглі, бетоні. Також його використовують для демонтажних робіт у будівництві: зняття плитки чи іншого оздоблення, демонтаж кам’яних та бетонних перегородок, пробиття отворів і ніш у будівельних конструкціях.

 

Кутова шліфмашина

 

Болгарка призначена для різання, шліфування, полірування та зачищення виробів з металу, каменя, деревини, кераміки, черепиці, мармуру. Її використовують в будівельних роботах, при металообробці й обробці деревини. Для виконання операцій на болгарку встановлюють різальні, шліфувальні чи зачисні диски. Основними характеристиками кутових шліфмашин є діаметр дисків, потужність двигуна та швидкість обертання.

 

Електролобзик

 

Електролобзики потрібні для прямого чи фігурного різання листових матеріалів (деревина, полімери, ламінат, гіпсокартон). Його використовують у столярних та ремонтно-будівельних роботах. Може підключатися до мережі чи працювати від вбудованого акумулятора. Сучасні моделі мають функції регулювання швидкості, кута нахилу, підсвічування та лазерний покажчик лінії різання.

 

Мультитул

 

Багатофункційні інструменти виконують різання, гравіювання, очищення чи шліфування виробів з металу, пластику, деревини. Вони мають невеликі розміри та потужність, тому дуже зручні при роботі в обмежених умовах. Багатофункційність забезпечується широким переліком насадок і можливістю роботи під різним кутом нахилу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *