Як продати битий автомобіль?

Як продати битий автомобіль?
Як продати битий автомобіль?
Як продати битий автомобіль?
02.12.2016
0 Комментарии

Вереск гальм, глухий скрегіт металу і … ви стали учасником ДТП. Найстрашніше вже сталося, і тепер треба вирішувати, що робити з битим автомобілем — відновлювати чи продавати?

За негласним правилом автомобілістів бите авто приносить тільки нещастя і їздити на ньому не можна ні в якому разі. Близько 75% водіїв продають свій автомобіль, постраждалий в аварії. Якщо ви ставитеся до їх числа, то однозначно будете продавати своє авто. А як правильно продати битий автомобіль? Багато варіантів у того, хто продає авто в аварійному стані?

В першу чергу подумайте про те, щоб продати автомобіль після ремонту. Якщо винуватцем ДТП визнані не ви, то страхова компанія виплатить вам суму відшкодування шкоди, яка покриє витрати по ремонту. І ви зможете виставити автомобіль на продаж вже в «товарному вигляді». Зверніться в різні автомайстерні та оцініть вартість і терміни ремонту. Якщо вам колись бігати в пошуках потрібної СТО, то зайдіть на сайт auto.ria.com там ви можете отримати достовірну інформацію про різних СТО вашого міста і почитати відгуки клієнтів. Паралельно ви можете замовити необхідні запчастини з доставкою за місцем ремонту або на домашню адресу.

Будьте готові до того, що майстри часто зрушують терміни і ваш місячний ремонт триватиме три-чотири місяці довше. Якщо ви не готові чекати так довго, то можете спробувати продати автомобіль в аварійному стані.

Бажаючі швидко продати битий автомобіль направляються до перекупникам. Там ви моментально оформіть угоду і отримаєте гроші на руки, але ціна за авто буде мінімальною. Головна мета перекупників заробити на вашій проблемі, тому вони з самого початку ставлять дуже низьку ціну. Багато автовласників хочуть швидше збути з рук всяке нагадування про аварії і погоджуються на невигідні умови. Купівлею битих автомобілів займаються, як фірми, так і приватні особи. Останнім часом це дуже прибутковий бізнес.

Найкращий спосіб продати битий авто це займатися продажем самостійно. В цьому випадку у вас є два варіанти:

1. Продати авто на запчастини

2. Шукати покупця на автомобіль цілком

Обидва варіанти потребують часу і сил, але ви зможете отримати значно більшу суму, ніж у професійних перекупників.

Вирішивши, продавати авто власними силами, подбайте про його зберіганні. Краще, якщо це буде гараж або автостоянка. В іншому випадку вам допоможуть» розібрати автомобіль по частинах. Давайте розглянемо детальніше вищезазначені варіанти продажу.

Продаж автомобіля по запчастинах

Продаж авто по запчастинах досить простий спосіб заробити гроші. Розберіть автомобіль самостійно або скористайтесь послугами майстра. Потім сфотографуйте всі деталі і виставляйте оголошення про продаж в інтернет. Зацікавитися таким оголошенням може покупець, ремонтує свій автомобіль або представник ремонтної майстерні, які досить часто скуповують запчастини від битих автомобілів. В кінцевому підсумку вас може здивувати навіть сума, виручена від продажу.

Продаж битого автомобіля цілком

В цьому випадку вам теж доведеться зробити якісні знімки авто, вказавши в оголошенні характер аварії і всі основні пошкодження. Після цього викладайте оголошення в інтернет і чекайте покупця. На жаль, немає статистики, яка могла б повідомити, як часто купують такі авто. Вам може пощастити, і покупець знайдеться за пару тижнів, а в деяких випадках процес продажу розтягується на довгі місяці. Зазвичай биті автомобілі купують гарні автомайстра для подальшого відновлення.

Битий автомобіль не означає проблеми для свого власника, можливо, це просто привід обзавестися новим автомобілем, про який ви так довго мріяли.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

РАЗДЕЛЫ
ПОПУЛЯРНЫЕ СЕРВИСЫ

Недавние посты

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..