Як обрати шини для свого авто

Як обрати шини для свого авто
Як обрати шини для свого авто
Як обрати шини для свого авто
15.03.2018
0 Комментарии

Кожний автомобіліст, неважливо, професіонал він або початківець, має бути обізнаний у широкому асортименті шин. Сучасний ринок пропонує безліч товарів даного типу: автомобільні шини, шини на мотоцикл або позашляховик, також існує можливість придбати літню або зимову гуму.

Кожен потенційний покупець, обираючи товар, в першу чергу орієнтується на співвідношення ціни та якості. Саме це – провідна політика інтернет-магазину «ШипШина», який пропонує товар відмінної якості по доступним цінам. В асортименті товару багатий вибір шин 175/70 r13, більш детально з якими можно ознайомитися на нашому сайті www.shyp-shyna.com.ua. Навіть найвибагливіший користувач автомобільною продукцією зможе підібрати необхідний товар на свій власний смак.

Незважаючи на свій невеликий розмір та нескладну конструкцію, шини є однією з основних складових вашого автомобіля. Саме тому до вибору автошин слід підходити дуже уважно. Від м’якості чи твердості гуми залежить відчуття комфорту водія та пасажирів, шини грають важливу роль у гальмуванні та при наборі швидкості вашого транспортного засобу, тож обрати якісні та надійні шини не так вже й просто, особливо для автомобіліста-початківця. Але працівники Сall-центру магазину «ШипШина» готові надати консультацію, що допоможе визначитися із необхідним товаром.

При підборі шин, спершу слід визначитися з необхідним типом. Існують шини для легкових та вантажних автомобілів, мотошини, а також шини для позашляховиків, мікроавтобусів та комерційних автомобілів. Майже всі вони мають ряд певних відмінностей, наприклад, шини для позашляховиків відрізняються наявністю грунтозачепів. Гумове покриття також різниться візерунком протектора (для вантажних автомобілів та позашляховиків малюнок більш жорсткий та чіткий). Малюнок протектора має вплив на швидкість зношення шини. Під час вибору шин слід звертати увагу на маркування моделей.

Також шини вирізняються за сезонністю: існують літні та зимові шини. На літніх шинах малюнок протектора більш рівний та гладкий. Також у них є спеціальні жолоби для відводу зайвої води. Необхідний атрибут усіх зимових шин – це ламелі. Ламелями називають вузькі надрізи по боках протектора. Вони необхідні для зчеплення із сухою, засніженою, вологою або зледенілою поверхнею дороги. Також зимові шини можуть бути оздоблені шипами.

Звичайно, вибір правильних шин – справа кропітка, і потребує великої уважності. Але при виборі в першу чергу слід орієнтуватись на тип, маркування та все сезонність необхідного вам товару.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *